KONST / Litografier / Färglitografier 10739078
nr 1073 9078
Färglitografier
2 st, signerad. 250-upplaga, bladets mått: 32x75
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 december 2016
kl 18:12:31
200 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)